Dzień w piżamie pełen empatii
Dzień w piżamie pełen empatii
Dzisiaj nasza bibliotekarka została zaproszona na piżamowe przyjęcie. Zrobiło się wyjątkowo przytulnie, a to wszystko z bardzo ważnego powodu! Dzień w Piżamie!
Dlaczego akurat piżamy? To nie tylko powód do świetnej zabawy i przełamania codziennej rutyny. Piżama to stały strój dzieci, które spędzają długie miesiące na oddziałach onkologicznych. Zakładając je dzisiaj, chcieliśmy pokazać nasze solidaryzowanie się z chorymi rówieśnikami i wysłać im ogromne pokłady wsparcia, uśmiechu oraz pozytywnej energii!
W ramach wspólnych zajęć nie zabrakło:
→ Piżamowego czytania bajek, które przeniosły nas w świat magii.
→ Kreatywnych warsztatów i zabaw integracyjnych,
→ Rozmów o tym, jak ważna jest pomoc, empatia i dzielenie się dobrem z innymi.
Dziękujemy za zaproszenie. Przedszkolaki udowodniły, że mają ogromne serca. Niech iskierka dobra poleciałi prosto do małych wojowników na onkologii!







